Závod na historických lyžích se koná v areálu KKL Hlinsko na Ratajích.

Disciplíny: sprint jednotlivců, závod štafet, skok do dálky

Podmínka účasti je výstroj z doby 1/2 minulého století!

Začínáme od 14:00 h.

Těší se na Vás Klub klasického lyžování Hlinsko.

05.04.2009 AVE CENA NASAVRK

Dnes jsme jeli náš první letošní mtb závod AVE Cena Nasavrk. Čekala na nás náročná trať dlouhá 42 km. Nejlépe z nás si vedl Marek Rauchfuss který v kategorii elite  zajel skvělé 5. místo. Výborně si vedl i Pavel Adel který zajel 3. v kategorii open.  Petr Svoboda ml. dojel v open 9.  Martin Záruba 17. v  elite. Lukáš Kovačka po nepříjemném pádu závod nedokončil. Níže se můžete podívat na pár fotek.

18.04.2009 CYKLOMARATON ČESKÁ TŘEBOVÁ

V sobotu jsme jeli 1. ročník Velké ceny České Třebové, Pavel Adel dojel na 60ti kilometrové trati celkově 10. a kategorii do 30 let vyhrál. Petr Svoboda byl v juniorech 3. a Marek Rauchfuss byl 1. na trati 30 km.

26.04.2009 MTB MARATON PARDUBICE

Dnes jsme jeli MTB maraton v Pardubicích. Petr Svoboda ml. dojel ve své kategorii na 2. místě. Dalším umístěním na bedně bylo 1. místo za nejlepší tým jenž tvořil Petr Svoboda, Filip Adel (CT Budvar Tábor) a Lukáš Příhoda (KC Hlinsko). Pavel Adel a Lukáš Kovačka závod nedokončili.

02.05.2009 - AUTHOR ŠELA MARATHON

Petr Svoboda ml. dojel po defektu v kategorii 15.

06.05.-10.05.2009

Klub CK MTB Maraton Hlinsko se podílel na organizaci tratí při Velocampu na Seči. Více info na https://www.ivelo.cz/velo-camp-09/#trasy,

MAMUT BIKE 09.05.2009

Mamut Bike - Marek Rauchfuss dojel na trati 58km v těsném spurtu 2.

Mamut Tour - Martin Záruba dojel v hlavním silničním závodu dlouhém 224km na 44. místě.

NESTLE LIFE IN-LINE TOUR 10.05.2009

Hradec Králové - Martina Žáčková dojela po pádu na 9. místě.

16.05.2009 -1.ČP XC BYSTŘICE

Pavel Adel zajel v mužích open krásné 8. místo. Petr Svoboda nebyl ve své kůži a po nevydařeném závodě skončil v juniorech 59. Mára Rauchfuss v elitě musel po velice nepříjemném a bolestivém pádu v druhém kole závod vzdát.

23.05.2009 - TREK HOREM DOLEM VYSOČINOU

Petr Svoboda dojel po neustálém bloudění celkově na 27 místě a vyhrál juniory. Marek Rauchfuss po defektu nakonec skončil celkově 16. Martin Záruba dojel 47.

30.05.2009 ČP XC ČESKÁ KAMENICE

Pavel Adel dojel v mužích open na 5. místě. Marek Rauchfuss kvůli defektu závod nedokončil.

03.06.2009 - PRAŽSKÉ SCHODY

Mára Rauchfuss jel svůj poslední závod v našem dresu. Od středy patří do týmu SAMBA CHIC Racing powered by BIKEZONE.cz . Jeho derniéra dopadla celkem slušně, v závodě vydržel něco přes 47 minut a byl klasifikován na 17 místě.

07.06.2009 - PODĚBRADKA OKOLO HRADCE

Petr Svoboda skončil na  60-ti kilometrové trati v kategorii na 7. místě. Bára Stehnová vyhrála ve vloženém závodě a stala se tak mistryní kraje.

13.06.2009 - SPECIALIZED SUDETY TOUR

Na 100 kilometrové trati dojel Martin Záruba v kategorii na 12. místě a Petr Svoboda v juniorech 3.

13.06. - 14.06.2009 - ČESKÝ POHÁR MLÁDEŽE SLATINA

časovka jednotlivců:  Lukáš Kopecký 9.místo
časovka dvojic: Kopecký - Schlegel (SKP Lanškroun) 5. místo

20.06.2009 - APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR XCM

FESTIVAL CYKLISTIKY - APACHE JESTŘEBÍ HORY

Petr Svoboda dojel na 58 km trati celkově 18. a v kategorii vybojoval 3. místo.

21.06.2009 OSTRAVA PORUBA WIC - SVĚTOVÝ POHÁR V IN-LINE BRUSLENÍ

Martina Žáčková dojela na 16. místě.

20.06.2009 - KELLY´S RAMPUŠÁK

Martin Záruba dojel na 120 km trati na 25. místě a v kategorii 22. Jára Pešek byl na 30 km MTB trati 16. a 11. v kategorii muži do 30ti let.

20.06.2009 - O2 IN-LINE CUP - PRAHA

Maraton 43 km: Martina Žáčková zajela v ženách 3. a v celkovém průběžném pořadí  v poháru  se posunula na 1. místo. Dalším skvělým výsledkem je 1. místo v týmech.

21.06.2009 - NESTLÉ LIFE IN-LINE TOUR - SLOVENSKO

PRIEVIDZA  - půlmaraton 21 km: Martina Žáčková zajela 4. místo v kategorii ŽENY ELITE a ještě dokázala zajet 1. místo ve štafetách.

27.06.2009 - MERIDA BIKE VYSOČINA

Petr Svoboda dojel na 40 km trati celkově na 38. místě a v kategorii 6. Lukáš Kovačka po několika defektech závod nedokončil.

27.06.2009 - ŽDÍRECKÝ TRIANG (24HODINOVKA)

Martin Záruba obhájil na silniční 24. hodinovce loňské 2. místo a ujel 670 Km.

23.06 - 28.06.2009 - OLYMPIÁDA MLÁDEŽE

LETNÍ OLYMPIÁDA dětí a mládeže  TÁBOR : Lukáš Kopecký a Bára Stehnová reprezentovali Pardubický kraj na olympiádě mládeže. Zde jejich výsledky:

časovka: Lukáš 20. místo, Bára 9.místo

sinice: Lukáš 26. místo, Bára 7. místo

cyklokros: Lukáš 26. místo, Bára 7. místo

04.07.2009 DEMA KAMENICKÝ MTB MARATON

Petr Svoboda zničil šaltr a tak nedojel:(

08.07.2009 ŽLEBSKÝ ZUBR

Petr Svoboda dojel v kategorii na 9. místě a Martin Záruba na 7. místě.

11.07.2009 KRKONOŠSKÝ MARATON

Petr Svoboda dojel na 54 km trati celkově 20. a v kategorii na 4. místě. Jára Pešek dojel na 28 km trati 13. a v kategorii 6.

18.07.2009 MČR XC KARLOVY VARY

Pavel Adel dojel v kategorii muži OPEN na 7. místě. Petr Svoboda si v pátek při najíždění trati přivodil nepříjemný a bolestivý pád a tak v sobotu kvůli bolestem závod nedokončil.

25.07.2009 - MANITOU ŽELEZNÉ HORY

Pavel Adel dojel na 50 km trati v kategorii na 16. místě. Jára Pešek na 20 km trati dojel 5. a v kategorii na 3. místě.

24.07.-26.07.2009 - REGIONEM ORLICKA

Silniční etapák s mezinárodní účastí  Regionem Orlicka: Petr Svoboda byl nucen ve třetí etapě závod vzdát kvůli bolestem kolene.

09.08.2009 - HAVEX MTB MARATON

Jára Pešek skončil na 25 km trati v kategori na 2.místě a celkově 3.

09.08.- 16.08.2009 - SOUSTŘEDĚNÍ V KRKONOŠÍCH

Od 9. do 16. srpna jsme měli soustředění na Husově boudě v Krkonoších. Soustředění se zúčastnili: Petr Brudr Svoboda, Petr Svoboda, Pavel Adel, Marek Rauchfuss, Jindra Podaný, Jana Scheerová, Lenka Málková a Anna Dostálová. Kromě tréninků na kolech jsme také testovali nové modely kolečkových lyží BRUski.Ve fotogalerii se můžete podívat na první fotky.....

08.08.2009 - CYKLOMARATON MALÁ HANÁ

Martin Záruba  dojel na 110 km trati v kategorii 18.

24 HODINOVKA NA BRUSLÍCH

24 HODINOVKA NA BRUSLÍCH FRANCIE - LE MANS: Výběr 10 žen z ČR mezi nimiž byla i Martina Žáčková obsadil na tomto prestižním závodě 2 pozici.

OTROKOVICKÝ IN-LINE POHÁR

Martina Žáčková si ve sprintu dojela pro vítězství a v závodě na 10 km dojela třetí.

MISTROVSTVÍ EVROPY HANDBIKERŮ A IN-LINE LOUNY

Louny: Martina Žáčková obsadila 5. místo.

O2 IN-LINE CUP ŠUMAVA - STOŽEC

16 km časovka do kopce na bruslích: Martina Žáčková dojela 3 v kategorii.

MČR V IN-LINE MARATONU BRNO

V závodu týmů obsadila Martina Žáčková 1. místo.

O2 IN - LINE CUP LIBEREC

Martina Žáčková si na 21 km dojela pro 4. místo.

29.08.2009 - OKOLO LIBICE MTB

Petr Svoboda dojel na 5. místě a Lukáš Kovačka 25

06.09.2009 - BRZKOVÁK

Martin Záruba dojel na 2. místě.

10.09.2009 - BOTAS MTB 50KA

Memoriál Igora Blažejovského: Petr Svoboda dojel na 50km trati celkově druhý. Jára Pešek dojel třetí v juniorech na 25km trati.

13.09.2009 - SPECIALIZED RALLYE SUDETY

Pavel Adel dojel na 60 km trati 28. a Petr Svoboda 39.

20.09.2009 - HUBERTOVA JÍZDA

Letošnímu ročníku kralovaly ženy. Královnou honu velké hubertovky se stala Pavlína Šulcová a malou hubertovku vyhrála Bára Stehnová. Ratajský kilometr vyhrál Mára Rauchfuss před druhým Lubošem Němcem a  třetím Pavlem Svobodou.

28.09.2009 - ŽACLÉŘSKÁ 70

Hlídka CK MTB Maraton Hlinsko ve složení Petr Svoboda, Jára Pešek a hostující Tomáš Zima (Zimax pneu Hořice) vyhrála v kategorii juniorů na 48km trati.