2. ČP v zimním triatlonu - Žďár nad Sázavou

26.01.2013 19:18

Druhé triatlonové, pohárové klání se uskutečnilo v nedalekém Žďáře. Hlavní závod byl, těsně před startem, pořadateli prodloužen o jedno kolo jak v bikové, tak v lyžařské části. To závod trochu ztížilo. Do závodu, který se jel v -10 stupních nastoupilo opět trio Jarda hýbl, Jarda Sláma a Petr Svoboda. Hýblik vybojoval 4. místo, Slámič 9. a Peca 20.

V kategorii štafet jsme měli v každém družstvu alespoň jednoho našeho závodníka. Zvítězil Drem team se Zuzanetou Slovákovou před KKL Hlinsko (Viktor Kučera) a třetí bylo CK MTB Maraton Hlinsko (Marek Rauchfuss, ondra Dvořáček).

Příští týden se mělo konat v Hlinsku MČR, ale kvůli absenci sněhu budeme nuceni udělat duatlon, který se nepojede jako mistrák.